Brīvdienu mājas
 

Esam specializējušies gatavu brīvdienu māju ražošanā un piegādē. Ja neatrodat neko no mūsu standarta māju modeļu klāsta, mēs labprāt uzņemsimies realizēt jebkura klienta individuālo projektu. Standarta modeļi ir tikai koncepcija - to platība var tikt palielināta līdz 50  m2,  un plānojumi var tikt mainīti atbilstoši vajadzībām. 

Mūsu ražotās brīvdienu mājas ir paredzētas lietošanai jebkurā gadalaikā Latvijas klimatiskajos apstākļos. Piedāvājam mājas aprīkot ar pašu ražotām mēbelēm. Aprīkojam mājas ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku,  atbilstoši klientu vēlmēm. 

Māju ražošanas laiks - 16 nedēļas. Mājas tiek piegādātas veselas vienā gabalā, pilnīgi pabeigtas rūpnīcas apstākļos un uzstādītas klienta zemes gabalā uz iepriekš sagatavotiem pamatiem ar komunikāciju pieslēgumu vietām 1 dienas laikā. 

Kaut ko no mūsu paveiktā varat aplūkot foto galerijā.

Atstājiet ziņu

Ja Jums ir interese par mūsu ražotajām brīvdienu mājām, dzīvojamajām mājām vai mēbelēm, vēlaties apzināt Jūsu individuālā projekta izmaksas vai vēlaties pieteikties pie mums ciemos - atstājiet ziņu.  Mēs atbildēsim.