Fabrika Rauna
Par mums
 

Par mums

Uzņēmums SIA Fabrika Rauna ir ticis izveidots 2004. gadā kā kokapstrādes iekārtu ražotājs ar nosaukumu SIA "Larmet" un preču zīmi "Larmet". 2012. gadā uzņēmuma preču zīmi un ražošanu nopērk Latvijas uzņēmums SIA Preco, kurš veiksmīgi turpina mūsu iesākto savās ražošanas telpās Lielvārdē.

2016. gadā uzņēmums maina savu nosaukumu uz SIA Fabrika Rauna un uzsāk koka paneļu māju ražošanu, specializējoties uz gatavu un pilnībā aprīkotu brīvdienu un dzīvojamo māju ražošanu. Uzņēmumam pieder sava mēbeļu ražotne. 

Fabrika Rauna savus spēkus ir apvienojuši cilvēki ar vērā ņemamu pieredzi ar uzņēmējdarbību, ražošanu un būvniecību saistītām nozarēm:

Armands Cinis - SIA Fabrika Rauna (agrāk - SIA Larmet) ilggadējs īpašnieks un vadītājs;

Māris Purs - ražošanas vadītājs;

Dans Jaunzems - projektu koordinātors;

Fabrika Rauna ražošanas kolektīvs - pieredzējuši namdari un galdnieki. Izcili speciālisti savā nozarē.

Šobrīd Fabrika Rauna ir spēcīgs, eksportspējīgs ražošnas uzņēmus, kurš izvietots renovētās un mūsdienīgi aprīkotās telpās. Uzņēmuma darbinieki ir pieredzējuši savas jomas speciālisti, kas ļauj mums realizēt mūsu pasūtītāju ieceres kā Latvijā. tā arī aiz tās robežām.                                                            Uzņēmumam pieder reģistrēta preču zīme Double Win Houses un mājaslapa darbam Skandināvijā -

 www. attefallsfabrik.se 


Fabrika Rauna misija un ambīcijas

Uzņēmuma Fabrika Rauna misija ir ražot un piegādāt saviem klientiem kvalitatīvas, funkcionālas mājas un mēbeles, atbilstoši klientu prasībām.Vēlamies redzēt ar mūsu paveikto gandarītus klientus, ar darbu un darba apstākļiem apmierinātus darbiniekus, nemitīgā attīstībā esošu un pelnošu uzņēmumu, kurš dod savu artavu mūsu Latvijas izaugsmei. 

Mūsu ambīcijas- kļūt par vienu no vadošajiem un atpazīstamākajiem koka paneļu māju ražotājiem Latvijā brīvdienu māju un dzīvojamo māju segmentā. Uzņēmums vienmēr ir bijis ar augstu eksportspēju, tādēļ sevi redzam kā uzņēmumu, kurš eksportē savu produkciju un veido pozitīvu Latvijas uzņēmumu reputāciju ārvalstīs. 

Lai kopā mums izdodas!